Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka księgowej

INFRAPAVE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Asystent

INFRAPAVE Sp. z o.o. jest firmą działającą w branży drogowej na terenie całego kraju, specjalizującą się w technologii betonowania ślizgowego. Jesteśmy liderem na rynku w tej innowacyjnej technologii. Zrealizowaliśmy wiele poważnych inwestycji dla bardzo  wymagających klientów.

Nasze sukcesy zawdzięczamy połączeniu doświadczenia wieloletnich pracowników z entuzjazmem młodych inżynierów. Taki zespół pozwala nam się dalej dynamicznie rozwijać i w związku z poszerzeniem zakresu działań szukamy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Wsparcie księgowości w realizacji zadań,
  • Prawidłowe i terminowe przetwarzanie dokumentacji księgowej ,
  • Wprowadzenie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie (faktury sprzedaży, faktury zakupy i wyciągi bankowe),
  • Rozliczanie i uzgadnianie sald kont księgowych, w tym w szczególności sald kont bankowych i rozrachunkowych,
  • Przygotowanie płatności oraz ich wprowadzanie do aplikacji bankowych
  • Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z funkcjonowaniem działu.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne, techniczne lub studenci ostatniego roku studiów (preferowane kierunki: ekonomia lub finanse i rachunkowość na SGH)
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel. Dodatkowym atutem będzie znajomość programu księgowego WAPRO oraz Taxxo
  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywność, kreatywność, samodzielność oraz umiejętność pracy w grupie.

OFERUJEMY:

  • Samodzielne stanowisko,
  • Praca w przyjaznym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia nowych doświadczeń oraz indywidualną ścieżkę rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w siedzibie firmy w Warszawie.

Ogłoszenie archiwalne