Oferta pracy

Asystent/ka Księgowej

RACHMISTRZ Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Asystent

Rachmistrz sp.zo.o. (biuro rachunkowe) obecnie poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • weryfikacja, analiza i wprowadzenie dokumentów księgowych w programie WF-KaPiR, WF-Fakir i RaksSQL przy autoryzacji opiekuna
  • sporządzanie zestawień finansowych
  • sporządzanie pism urzędowych i kontakt z urzędami przy wsparciu opiekuna
  • składanie dokumentacji w Urzędach
  • prace administracyjno-biurowe

Wymagania:

  • doświadczenie min. rok w ostatnim okresie na podobnym stanowisku min. 1 rok
  • chęć do pracy i zdolności logicznego myślenia
  • otwartość, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-17.00
  • znajomość obsługi komputera- biegła znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego (w zakresie jaki jest przekazywany na uczelni)
  • mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego
  • mile widziana znajomość jednego z programów na których pracujemy czyli: RAKS SQL lub WF-KaPiR, Wf-Fakir

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • szkolenie z zakresu programów księgowych i płacowych
  • doszkalanie w zakresie ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • pracę w miłej atmosferze -zgranym zespole

Wymagane dokumenty:

  • CV po polsku
  • list motywacyjny po polsku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy