Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka księgowo - biurowa

Heli Invest Sp. z o.o. Services S.K.A.

Księżycowa 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzenie dokumentów księgowych do systemu

  • Przygotowywanie zestawień finansowych

  • Wystawianie faktur

  • Wykonywanie zleconych prac biurowych i administracyjnych

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość Excela

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane

  • znajomość języka francuskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Praca w przyjaznym środowisku

Heli Invest to polska firma działająca od ponad dekady w branży lotniczej w kooperacji z AIRBUS HELICOPTERS.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko asystenta/tki biurowo-księgowej do pracy w biurze w Warszawie: Asystent/ka księgowo - biurowa.

Miejsce pracy: Warszawa - Chomiczówka

Przewiń do profilu firmy