Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Ksiegowości

Mc stone Maurizio SangalliO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Wystawianie faktur dla klientów oraz na transakcje w ramach działalności spółki

  • Kontrolę faktur zakupu i sprzedaży pod względem formalnym, merytorycznym i rachunkowym

  • Prowadzenie raportów kasowych

  • Prawidłowe i terminowe wprowadzanie do wewnętrznego systemu dokumentów księgowych

  • Współpracę z zewnętrznymi biurami rachunkowymi oraz kancelariami prawnymi i notarialnymi

  • Rozliczanie wspólnot mieszkaniowych

  • Przygotowanie deklaracji podatkowych od nieruchomości

  • Podstawową obsługę Leasingów oraz ubezpieczeń w spółce

  • Prowadzenie korespondencji z klientami, kontrahentami, urzędami i bankami

  • Katalogowanie i archiwizowanie aktów notarialnych oraz dokumentów księgowo - administracyjnych

  • Wsparcie Działu Księgowości i Administracji w bieżących pracach

  • Współpracę z działem inwestycyjnym

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane o profilu ekonomicznym (finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności Excel

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i skrupulatność

  • Chęć budowania swojej kariery zawodowej w obszarze finansowo – księgowym

  • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub włoskiego

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz systemu finansowo-księgowego Optima będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w stałych godzinach w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Zdobycie doświadczenia zawodowego w obszarze finansowo – księgowym

  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku

  • Możliwość praktycznego wykorzystania języków obcych

  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkunasto osobowym zespole

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV.

Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.