Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Księgowości

ProService Finteco Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemach księgowych,
  • skanowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do wewnętrznego systemu operacyjnego,
  • sporządzanie analiz i zestawień księgowych,
  • wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej,
  • prace administracyjno-biurowe w dziale księgowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia/ finanse/ statystyka, kierunki pokrewne,
  • dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel,
  • chęć rozwoju w obszarze księgowości,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • doświadczenia w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • karty przedpłacone
  • Sekcje zainteresowań pracowników

ProService Finteco Sp. z o.o.

ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

Asystent/ka Księgowości, Lublin