Oferta pracy

Asystent/-ka księgowości

Optima Logistics Group S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych w systemie Speed,

  • Eksportowanie faktur do systemu księgowego Symfonia,

  • Sprawdzanie rejestru VAT,

  • Analiza kont, sprawdzanie kompletności zapisów,

  • Udział w okresowych zamknięciach ksiąg,

  • Wystawianie not księgowych,

  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,

  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowego.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe lub statusu studenta (studia z zakresu rachunkowości lub kierunków pokrewnych),

  • Doświadczenie w pracy w księgowości lub dziale pokrewnym,

  • Zdolności organizacyjne,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Skrupulatności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Symfonia.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,

  • Liczne benefity (opiekę medyczną, kartę sportową),

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,

  • Pracę w godzinach 8.00-16.00 w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (przy stacji metra Plac Wilsona).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata