Logo Pracuj.pl

Asystent/-ka księgowości

Optima Logistics Group S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie faktur kosztowych w systemie Speed,
  • Eksportowanie faktur do systemu księgowego Symfonia,
  • Sprawdzanie rejestru VAT,
  • Analiza kont, sprawdzanie kompletności zapisów,
  • Udział w okresowych zamknięciach ksiąg,
  • Wystawianie not księgowych,
  • Pomoc w przygotowywaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych,
  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowego.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe lub statusu studenta (studia z zakresu rachunkowości lub kierunków pokrewnych),
  • Doświadczenie w pracy w księgowości lub dziale pokrewnym,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Skrupulatności oraz dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane

  • Znajomość systemu Symfonia.

To oferujemy

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę oraz atrakcyjny system premiowy uzależniony od wyników Twojej pracy,
  • Liczne benefity (opiekę medyczną, kartę sportową),
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem,
  • Pracę w godzinach 8.00-16.00 w atrakcyjnie zlokalizowanym biurze w Warszawie (przy stacji metra Plac Wilsona).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

Asystent/-ka księgowości, Warszawa