Oferta pracy

Asystent/ka księgowości

Droptica Sp. z o.o.O firmie

4 5006 200 brutto / mies.
  • Stacyjna 1, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Droptica Sp. z o.o.

Stacyjna 1

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Wystawianie faktur,

  • Wprowadzanie płatności do banku,

  • Weryfikacja faktur przychodzących od kontrahentów i przekazywanie ich dalej do biura rachunkowego,

  • Wsparcie procesu zamknięcia miesiąca,

  • Pomoc w obsłudze dokumentów kadrowych (rachunki, umowy o pracę, itp),

  • Przygotowywanie zestawień, raportów, itp.,

  • Bieżąca współpraca z biurem rachunkowym.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Dobra znajomość MS Office,

  • Znajomość Google Docs,

  • Bardzo dobre umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1.

Mile widziane

  • Mile widziane: wykształcenie ekonomiczne

To oferujemy

  • praca w branży IT z klientami z całego świata

  • praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala,

  • wpływ na rozwój firmy,

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i życia osobistego,

  • komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt,

  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne,

  • poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz),

  • karta Multisport,

  • bezpłatna opieka medyczna (PZU).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne