Asystent/ka Księgowości

USP Zdrowie

  • Ziębicka 40, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

USP Zdrowie

Ziębicka 40

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów księgowych (faktur) do rejestracji

  • Weryfikacja poprawności faktur otrzymanych od kontrahentów

  • Rejestracja dokumentów kosztowych oraz faktur zakupowych w systemie księgowym

  • Wsparcie w księgowaniu faktur

  • Wsparcie w rozliczaniu wydatków służbowych

Nasze wymagania

  • Dokładność, terminowość i sumienność

  • Dobra organizacja pracy

  • Doświadczenia zawodowe (mile widziane doświadczenie w księgowości, biurze rachunkowym)

  • Dobra znajomość programów MS Office, a w szczególności MS Excel

To oferujemy

  • Umowę o pracę na czas określony (1 rok)

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość łączenia pracy z biura z pracą z domu

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, do wyboru: pakiet sportowy, karta kulturalna lub dofinansowanie do wypoczynku

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania zadań: komputer i telefon komórkowy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • karta kulturalna