Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Księgowy/a / Junior Accountant

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak Sp.k.O firmie

3 0005 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Grunwaldzka 107, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak Sp.k.

Grunwaldzka 107

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentów do księgowania

  • archiwizacja dokumentów księgowych

  • wprowadzanie danych do systemu finansowo- -księgowego (Comarch ERP Optima)

  • księgowanie dokumentów (wyciągi bankowe, faktury kosztowe, rozliczenia pracowników itp.) pod nadzorem przełożonego

  • rozliczanie należności i zobowiązań, a w razie konieczności wyjaśnianie wszelkich niejasności

  • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne jak i dla organów zewnętrznych np. GUS

  • wystawianie i księgowanie faktur sprzedaży oraz innych dokumentów sprzedaży

  • przygotowywanie dokumentów i danych na potrzeby urzędów i audytorów

  • wsparcie w procesie zamknięciu roku (np. przygotowywanie potwierdzeń sald)

  • bieżące wsparcie działu w innych pracach księgowych i administracyjnych

Nasze wymagania

  • ukończone lub trwające (IV/V rok) studia ekonomiczne (preferowane finanse i rachunkowość lub podobne)

  • mile widziane doświadczenie w księgowości

  • znajomość zasad księgowych oraz przepisów PIT/CIT/VAT

  • dyspozycyjność to co najmniej 35 h tygodniowo

  • dobra znajomość MS Office (zwłaszcza Excela)

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu B2B

  • elastyczne godziny pracy, w tym możliwość pracy zdalnej

  • nowoczesne narzędzia księgowe i komunikacyjne

  • wsparcie zespołu księgowego, doradców podatkowych i radców prawnych

  • możliwość w rozwoju w zakresie prawa podatkowego i prawa spółek handlowych

  • szkolenia zawodowe

  • pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

  • firmową kuchnia – świeże śniadania i lunche każdego dnia na miejscu

  • kartę MultiSport w kilku wariantach finansowania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

PragmatIQ tworzą specjaliści z zakresu prawa spółek, podatków i finansów. Od 10 lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Zapewniamy możliwość wszechstronnego rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia. Przed każdym klarowna ścieżka kariery. Do tego dobre pieniądze. Zapraszamy – zespół PragmatIQ.

Przewiń do profilu firmy