Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka Księgowy/a

SDI Media A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w PolsceO firmie

  • Wołoska 7, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

SDI Media A/S (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce

Wołoska 7

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • • Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowego

  • • Wsparcie działu Finansów w biężacych zadaniach

  • • Segregacja oraz archiwizacja dokumentów

  • • Obsługa administracyjna biura

Nasze wymagania

  • • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki: finanse, ekonomia);

  • • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • • Praktyczna znajomość MS Excel i systemów ERP (mile widziana znajomość systemu Navision)

  • • Doświadczenie w pracy w działach finansowo-księgowych oraz znajomość podstawowych regulacji prawnych związanych z podatkiem VAT w Unii Europejskiej będzie zdecydydowanym atutem

  • • Samodzielność, dobra organizacja pracy

  • • Szybka dostępność do podjęcia pracy

To oferujemy

  • • Umowę zlecenie;

  • • Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

  • • Możliwość rozwoju umiejętności w różnych obszarach księgowości

  • • Stanowisko pracy w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem języka angielskiego

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

SDI Media jest globalną firmą oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu dubbingu oraz subtitlingu dla przemysłu telewizyjnego i rozrywkowego. Jest obecna na 40 rynkach i w 37 krajach w regionie EMEA, Azji i obu Amerykach oraz zawiera 150 pomieszczeń nagraniowych i 85 pomieszczeń miksowych.

Firma utworzyła w Polsce centrum usług finansowych , aby wspierać operacje biznesowe w całej Europie. Dział ten odpowiedzialny jest za wszystkie procesy finansowe łącznie z raportowaniem do siedziby Grupy znajdującej się w USA.

Przewiń do profilu firmy