Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka

Rak-BudO firmie

  • Księżyno (pow. białostocki)

    Księżyno (pow. białostocki), podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa siedziby spółki oraz dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura

  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą

  • zamawianie materiałów biurowych, artykułów spożywczych

  • windykacja należności

  • wspomaganie pracy działu handlowego

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • znajomość EXCEL

  • odpowiedzialność i zorganizowanie

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • umiejętność samodzielnego planowania

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

  • umiejętność działania w dynamicznym środowisku pracy i koordynowanie wielu zadań jednocześnie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Niezbędne narzędzia pracy (m.in, komputer, telefon).

  • Stałe wynagrodzenie plus premiowy system motywacyjny.

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Realny i bezpośredni wpływa na rozwój firmy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Rak-Bud

RAK-BUD producent wyrobów betonowych z 40-letnim doświadczeniem w branży budowlanej. Firma prywatna z 100% polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku podlaskim jako czołowy dostawca:

Betonu towarowego

Betonowej kostki brukowej

Prefabrykatów betonowych

Przewiń do profilu firmy