Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
BrandLine Group Sp. z o. o.

Asystent/ka kupca (Branża dziecięca)

BrandLine Group Sp. z o. o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 10 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z kupcem w procesie doboru dostawców i oferty towarowej w kategorii produktów dziecięcych dla kanału sprzedaży on-line,

  • udział w tworzeniu oraz obsłudze baz danych dostawców i produktów,

  • prowadzenie korespondencji handlowej z dostawcami,

  • bieżąca kontrola stanów zapasów magazynowych,

  • przygotowywanie propozycji zamówień oraz wsparcie w tworzeniu analiz sprzedaży i zakupów,

  • analiza konkurencji i rynku pod kątem oferowanych produktów,

  • wsparcie w tworzeniu akcji promocyjnych (eventy, promocje, wyprzedaże).

Nasze wymagania

  • wyższego wykształcenia lub w trakcie studiów zaocznych,

  • średniozaawansowanej znajomości programu Excel,

  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów,

  • dokładności w wykonywaniu obowiązków,

  • analitycznego myślenia,

  • umiejętność organizacji i planowania czasu pracy.

Mile widziane

  • znajomość trendów e-commerce,

  • jesteś osobą zaangażowaną i przejmujesz odpowiedzialność za realizowane zadania,

  • posiadasz znajomość oferty produktowej oraz producentów artykułów dziecięcych,

  • potrafisz umiejętnie organizować czas pracy,

  • jesteś osobą o wysokiej kulturze osobistej, odpowiedzialną, posiadającą inicjatywę oraz nastawienie na sukces,

  • posiadasz biegłą umiejętność obsługi komputera (w szczególności pakietu Office).

To oferujemy

  • ciekawą pracę, obfitującą w wyzwania i ambitne projekty realizowane w młodym zespole,

  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oparte o podstawę i system prowizyjny,

  • formę zatrudnienia dostosowaną do potrzeb kandydata,

  • duże możliwości rozwoju zawodowego,

  • dużą decyzyjność i samodzielność w działaniach,

  • możliwość rozwoju oraz przyspieszenia kariery,

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • odpowiednie narzędzia pracy.

BrandLine Group to producent obecny na rynku od blisko 15 lat, właściciel m.in. marki Lionelo. Dzięki dużemu doświadczeniu i młodemu zespołowi łączymy know-how oraz wysoką kulturę pracy z miłą, startupową atmosferą. Zajmujemy się projektowaniem, produkcją i dystrybucją zaawansowanych technologicznie produktów, które stale udoskonalamy, by każdego dnia być bliżej ideału. Jako firma działająca w wielu branżach oferujemy możliwość wszechstronnego rozwoju, realizacji własnych pomysłów i przede wszystkim wsparcie zgranego i niezwykłego zespołu ludzi.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje