Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Kupca

Esotiq

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 3 dni
    do: 20 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

• Wsparcie kupca w bieżącej pracy związanej z procesem przygotowania kolekcji

• Tworzenie, obsługa oraz aktualizacja baz danych

• Współpraca z zagranicznymi dostawcami odzieży, materiałów i akcesoriów

• Pomoc w przygotowaniu i obsłudze zamówień

• Przygotowywanie raportów

• Monitoring terminów i jakości dostaw produktów

Nasze wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie

• Dobrej znajomości pakietu MS Office

• Umiejętności pracy w zespole

• Dokładność i skrupulatność w wykonywania obowiązków

• Umiejętności organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne miejsce zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji

  • pracę w kreatywnej i nieformalnej atmosferze

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kompetencji

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna