Oferta pracy

Asystent/ka

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Rozalii 1, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.

Rozalii 1

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w realizacji zadań administracyjnych (sporządzanie zestawień, notatek ze spotkań, raportów, podsumowań, prezentacji);

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji, korespondencji i dokumentów, przy zachowaniu bezpieczeństwa i poufności informacji;

  • weryfikacja zgodności danych projektowych;

  • przygotowywanie dokumentacji na spotkania Komitetu Sterującego;

  • weryfikacja oraz bieżąca kontrola aktualności dokumentów sporządzanych w Dziale Prowadzenia i Koordynacji Projektów;

  • przygotowywanie dokumentacji oraz organizacja spotkań od strony technicznej;

  • opracowywane działowej bazy wiedzy i instrukcji postępowania projektowego dla pracowników działu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • czynne prawo jazdy kat. B;

  • komunikatywność oraz samodzielność w działaniu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • siłownia w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • wypożyczalnia rowerów

  • kasa zapomogowo-pożyczkowa