Asystent(ka) menadżera produktu ds. social mediów

Wiedza i Praktyka sp. z o.o.

3 5004 000 brutto / mies.

Łotewska 9A

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad profilami w social mediach (Facebooku, Linkedin, Youtube) pod okiem menedżera produktu

  • przygotowywanie treści na social media oraz ich publikowanie w porozumieniu z menedżerami produktów i redaktorami

  • generowanie pomysłów na konkursy, wydarzenia na FB, innowacyjne działania

  • przygotowywanie prostych elementów graficznych np. w Canvie

  • współpraca przy tworzeniu content planów na social media

  • analiza kanałów social media – Twitter, Instagram i możliwości ich wykorzystania w budowaniu relacji z klientem

  • wspieranie zespołu w w analizie grupy docelowej np. analiza potrzeb klientów; przygotowywanie ankiet

  • analiza konkurencji (akcji promocyjnych, tematów webinarów, wprowadzanych innowacji)

  • wsparcie przy organizowaniu wydarzeń dla klientów (np. e-czatów, live na FB – kontakt z redakcją, przesyłanie linków, ustalanie terminów, kontrola jakości wydarzenia, pilnowanie kwestii technicznych)

  • wsparcie menedżera produktu w prowadzeniu wybranej publikacji, aby w przyszłości objąć zarządzanie jednym produktem

Nasze wymagania

  • studenci 4, 5 roku studiów kierunków: zarządzanie, marketing i pokrewnych

  • praktyczna znajomość Canvy

  • podstawowa znajomość zarządzania profilami w social mediach

  • dostępność min. 30 godz. tygodniowo (od poniedziałku do piątku)

  • zaangażowanie w powierzone zadania

  • zwracanie uwagi na jakość wykonywanych zadań

  • sprawne wyszukiwanie informacji w Internecie

  • chęć rozwoju oraz poszerzania swoich kompetencji

To oferujemy

  • umowa zlecenie

  • jeśli spodoba Ci się ta praca i będziesz chciał(a) zarządzać social mediami, a my będziemy widzieli efekty Twojej pracy i zaangażowanie, to będziesz mógł/mogła zostać z nami na stałe

  • współpracę z doświadczonymi menedżerami produktów, którzy przekażą Ci wiele merytorycznych wskazówek

  • możliwość rozwoju (szkolenia, konferencję)

  • możliwość zdobycia wiedzy branżowej, unikalnych i pożądanych na rynku pracy umiejętności

  • samodzielne zadania – jak już będziesz na to gotowa(y), by uczyć się jak najwięcej;

  • pracę w profesjonalnym zespole

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia

  • biuro w świetnej, zielonej okolicy na Saskiej Kępie

  • brak dress code’u

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Wiedza i Praktyka to firma z 25 letnią historią na rynku polskim. Dostarczamy informacji fachowej dla różnych grup zawodowych. Nasze publikacje i serwisy online na bieżąco informują odbiorców o wszelkich zmianach prawnych, skupiają najważniejsze informacje w jednym miejscu, zawiłe przepisy przedstawiają prostym językiem oraz oferują gotowe do wykorzystania narzędzia.

Przewiń do profilu firmy