Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Obsługi Pacjenta

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2019-06-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Praca w Centrum Medycznym Grupy LUX MED w Warszawie

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług medycznych, będącej liderem w Polsce;
    • Elastyczne formy zatrudnienia;
    • Pracę w trybie zmianowym w młodym, dynamicznym zespole;
    • Możliwość współpracy z profesjonalistami z branży;
    • Realne możliwości rozwoju wg programu "Ścieżki rozwoju dla pracowników Działów Obsługi Pacjenta LUX MED";
    • Pakiet dodatków pozapłacowych;
    • Po okresie próbnym możliwość nauki języka angielskiego na różnych poziomach;
    • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

    Oczekiwania:

    • Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klienta;
    • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
    • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
    • Komunikatywność, obowiązkowość, umiejętność pracy w zespole;
    • Optymistyczne usposobienie, empatia, orientacja na Klienta;
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

    Zakres obowiązków:

    • Bezpośrednia i telefoniczna obsługa Pacjentów;
    • Dokonywanie rezerwacji i rejestracji usług medycznych zamawianych przez Pacjentów;
    • Nadzór nad dokumentacją medyczną;
    • Informowanie o usługach medycznych i cenniku,
    • Wprowadzanie do systemu i aktualizacja danych Pacjentów.