Oferta pracy

Asystent/ka Oddziału

Open Finance S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie recepcji i dokumentacji oddziałowej,

  • dbanie o profesjonalny wizerunek firmy,

  • zarządzanie kalendarzem spotkań z klientami,

  • ścisła współpraca z Ekspertami Finansowymi,

  • inne prace biurowe i wsparcie oddziału.

Nasze wymagania

  • chcesz zdobywać doświadczenie zawodowe już podczas studiów,

  • chcesz od podszewki poznać pracę w sektorze finansów i bankowości,

  • myślisz o pracy, która Cię rozwinie i zapewni możliwość awansu,

  • jesteś osobą gotową na nowe wyzwania i lubisz się uczyć,

  • posiadasz bardzo dobrą organizację czasu pracy,

  • cechuje Cię dokładność, empatia i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • okazję do zdobycia doświadczenia i przygotowania do pracy na stanowisku Eksperta Finansowego,

  • możliwość udziału w szkoleniach rozwijających Twoje kompetencje i pogłębiających wiedzę,

  • szansę dalszego rozwoju i awansu w ramach struktury firmy,

  • otwartą kulturę organizacji - mówimy sobie po imieniu, szanujemy swoją odmienność i styl,

  • dofinansowanie do: ubezpieczenia zdrowotnego i MultiSport oraz atrakcyjną ofertę: ubezpieczenia grupowego, nauki języka obcego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Open Finance S.A.

Jesteśmy firmą pośrednictwa finansowego oferującą najlepsze rozwiązania finansowe dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta na terenie całej Polski. Od 2004 roku kreujemy nowe spojrzenie na świat finansów osobistych pomagając naszym klientom znaleźć optymalne rozwiązania z zakresu kredytów hipotecznych, gotówkowych oraz inwestycji i ubezpieczeń. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i przedsiębiorców.

Nasza Centrala mieści się w Warszawie i tworzą ją specjaliści z różnych dziedzin, którzy swoją codzienną pracą wspierają pracowników w sieci sprzedaży na terenie całej Polski. Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się i realizować własne pomysły. Na co dzień jesteśmy dla siebie partnerami i ekspertami w swoich dziedzinach. Wspólnie pracujemy na innowacyjność naszej firmy.

Przewiń do profilu firmy