Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Office & Rental Coordinator

Nowodworski EstatesO firmie

3 2004 500 brutto / mies.

Nowodworski Estates

Stanisława Żółkiewskiego 17a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie bieżącej działalności oddziału firmy,

  • wspieranie Działu Zarządzania w obowiązkach związanych z zarządzaniem najmem nieruchomości,

  • obsługiwanie recepcji biura, udzielanie informacji telefonicznych i mailowych,

  • obsługiwanie klientów i gości odwiedzających oddział,

  • porządkowanie dokumentacji, kontrolowanie obiegu dokumentów,

  • organizowanie zakupów i zamówień dla oddziału,

  • dbanie o porządek i odpowiednią ekspozycję materiałów marketingowych,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych klientów,

  • kontrolowanie jakości ogłoszeń wynajmu i sprzedaży nieruchomości,

  • prowadzenie korespondencji firmowej,

  • dbanie o pozytywne odczucia osób odwiedzających oddział.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i zaangażowanie,

  • umiejętność zarządzania czasem oraz ukierunkowanie na postawione zadania,

  • kreatywność,

  • umiejętność łatwego nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji interpersonalnych,

  • nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista i biznesowa,

  • swobodne posługiwanie się narzędziami internetowymi i różnego rodzaju aplikacjami,

  • bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft Office,

  • dokładność, sumienność i rzetelność,

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pracę w najlepszym biurze nieruchomości w Polsce według Otodom

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie

  • profesjonalny sprzęt i narzędzia pracy

  • zajęcia z języka angielskiego

  • prywatną opiekę medyczną

  • pakiet sportowo-benefitowy "MEDICOVER SPORT"

  • eventy integracyjne

  • komfortowe biuro w centrum miasta

  • wsparcie lidera zespołu

  • silną markę

  • możliwość rozwoju

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia menedżerskie

  • fizjoterapia w biurze

  • szafa odświeżająca ubrania

Jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce wg Otodom. Naszym celem jest zbudowanie największej firmy pośrednictwa w obrocie nieruchomościami w kraju. Jesteśmy obecni na rynku od 9 lat, a nasz zespół tworzy 250 ambitnych specjalistów. Nasze oddziały mieszczą się w Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Gliwicach, Poznaniu, Katowicach, Radomiu, Lublinie i we Wrocławiu. Nasza praca polega na sprzedawaniu, wynajmowaniu i zarządzaniu nieruchomościami.

Jak pracujemy?

Na 200% normy. Innowacyjne rozwiązania zawsze były naszą mocną stroną – realizujemy wyjątkowe pomysły, tworząc dla klientów korzyści, które dotąd nie były dostępne w branży. Dlatego jako firma aktywnie wspieramy naszych współpracowników, gwarantując im najlepsze środowisko do pracy.

Co więcej, pracujemy zespołowo, bo wierzymy, że każdy wnosi do projektów niepowtarzalną wartość. Naszą rekrutację i szkolenia przeprowadzamy także w formie zdalnej. Zawsze wychodzimy z założenia, że jeśli zadbamy o naszych współpracowników, to oni zadbają o klientów.

A przede wszystkim pracujemy pełni pasji, bo kochamy nieruchomości i czujemy się odpowiedzialni za spełnianie potrzeb mieszkaniowych Polaków.

Przewiń do profilu firmy

Co mówią o nas nasi menadżerowie?

  • ,,Lubię swoją pracę, świetnie wpisuje się w moje umiejętności i charakter. Wymaga dokładności i myślenia. Trzeba być otwartym na oczekiwania klientów." Karolina Bednarczyk Team Leader

  • ,,Ambicja współpracowników pomaga przekraczać własne granice i podnosić swoją poprzeczkę coraz wyżej." Iwona Wojtasik Specjalista ds. Zarządzania Najmem

  • ,,Atmosfera, niesamowity zespół oraz nowe wyzwania, stawiane przed nami każdego dnia powodują, że ta praca nigdy się nie nudzi i możemy nieustannie się rozwijać." Dyrektor Działu Wsparcia i Obsługi Sprzedaży Justyna