Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Oddziału

  • Zielona Góra, Żary, lubuskie
  • Asystent
  • 2019-02-14

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Open Finance jest miejscem dla osób ambitnych. Stwarzamy możliwości, które pozwalają naszym pracownikom rozwijać się, realizować pomysły, być osobami, którymi chcą być. Traktujemy naszych pracowników jak partnerów zachęcając do tworzenia firmy innowacyjnej, dbającej o klientów i dostarczającej najwyższą jakość usług na rynku finansowym. Wartości jakie nam przyświecają to: profesjonalizm, zaangażowanie i szacunek.

    Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Zielona Góra, Żary

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenie recepcji i dokumentacji oddziałowej,
    • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy,
    • Organizowanie spotkań z Klientami,
    • Ścisła współpraca z Ekspertami Finansowymi,
    • Inne prace biurowe i wsparcie oddziału.

    Oczekiwania:

    • Bardzo dobra organizacja pracy,
    • Kreatywność, inicjatywa i umiejętność analitycznego myślenia,
    • Samodzielność w rozwiazywaniu problemów,
    • Dokładność, empatia i zdolności interpersonalne,
    • Znajomość obsługi komputera (w tym pakietu MS Office) i urządzeń biurowych,
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze finansów i bankowości.

    Oferujemy:

    • Możliwość budowania ścieżki rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Szkolenia rozwijające kompetencje i pogłębiające wiedzę,
    • Przyjazną, partnerską atmosferę pracy,
    • Dofinansowanie do pakietu socjalnego: ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, nauka języka.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Obowiązek informacyjny dotyczący rekrutacji do ogłoszenia o prace. „Informujemy, ze administratorem danych osobowych, w rozumieniu art. 7 pkt 4 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tj. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) kandydatów do pracy jest Open Finance S.A. z siedziba w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33, 01-208 Warszawa. Zebrane dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 221 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Kandydatom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Kandydaci mogą również przekazać swoje aplikacje w celu rozpatrywania ich przez Administratora także w przyszłych procesach rekrutacji. W tym celu kandydaci powinni wyrazić zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych według zamieszczonego wzoru lub zamieścić w dokumentach aplikacyjnych oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Open Finance S.A. z siedziba w Warszawie (01-208) ul. Przyokopowa 33 również w przyszłych procesach rekrutacji. Moja zgoda na przetwarzanie danych jest wazna do odwołania.”