Oferta pracy

Asystent/ka Office Managera

Mosca Direct Poland Sp. z o.o.

Płowiecka 105/107

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przesyłek kurierskich

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów

  • Zakupy artykułów biurowych i spożywczych

  • Kontaktowanie się z dostawcami oraz serwisantami urządzeń biurowych

  • Dbałość o estetykę pomieszczeń biura

  • Rezerwacja biletów lotniczych oraz hoteli dla działu technicznego i handlowego

  • Wsparcie Office Managera w realizacji codziennych zadań

  • Kontakt z Centralą w Niemczech i spółkami z Grupy

  • Wsparcie działań marketingowych (np. kontakt z biurem tłumaczeń, magazynami branżowymi, social media, wsparcie organizacji targów)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny ze względu na kontakty z Centralą)

  • Znajomość języka niemieckiego będzie dużym atutem

  • Doświadczenie w pracy biurowej minimum 1 rok

  • Znajomość MS Office (Word, Excel, PowerPoint)

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Zaangażowanie i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w godzinach 8-16 (cenimy Work-Life Balance)

  • Zdobywanie cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Udział w ciekawych projektach

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • Praca stacjonarna w biurze Warszawa/Wawer

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • pikniki rodzinne

Mosca is quality and technology leader on the field of developing and manufacturing high-quality strapping machines, strapping material and transport securing systems. Given our plans of dynamic growth, expansion plans and new projects.

Przewiń do profilu firmy