Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent/ka Operacyjny/a

Biedronka (Jeronimo Martins Polska S.A.)

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna m. in. za:

  • Obsługę korespondencji mailowej ze sklepów,

  • Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej dla sklepów, w tym newsletterów regionalnych,

  • Kontakt z firmami świadczącymi usługi eksploatacyjne w sklepach i monitorowanie jakości ich wykonania,

  • Zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów miedzy sklepami, a innymi działami firmy,

  • Terminowe przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby działu operacyjnego,

  • Koordynowanie wysyłki bieżących materiałów marketingowych do sklepów,

  • Organizowanie i obsługa spotkań działu operacyjnego,

  • Wspieranie pozostałych działów firmy w celu zapewnienia sprawnego funkcjonowania sklepów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie,

  • dobrej znajomości MS Office (Excel, Word, PowerPoint),

  • komunikatywności oraz nastawienia na pracę zespołową,

  • dobrej organizacji pracy własnej i samodzielności,

  • rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,

  • umiejętności pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • stabilność zatrudnienia i bogaty pakiet socjalny (20 programów socjalnych, prywatna opieka medyczna i karta MultiSport),

  • przyjazne środowisko pracy w dobrze zorganizowanej firmie,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obrębie organizacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • wyprawka szkolna

  • paczki świąteczne

  • e-kody na zakupy w Biedronce i Hebe

Ponad 3250 sklepów w 1100 miejscowościach oraz 16 centrów dystrybucyjnych. To właśnie Biedronka – lider branży retail, który od 27 lat z sukcesem działa na polskim rynku, gwarantując swoim pracownikom stabilność zatrudnienia, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz bogaty pakiet programów socjalnych i benefitów. Zostań częścią naszego zespołu, miej wpływ na doświadczenia zakupowe milionów klientów w Polsce i przekonaj się, że Twoja praca ma znaczenie. #Codziennie.

Przewiń do profilu firmy