Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych innych niż wskazane w art. 221 Kodeksu Pracy (ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2018 r. poz. 917 z późn. zm.)) w celach niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacyjnych w Kochański & Partners Sp. k. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO.”
Kochański & Partners Sp.k.

Asystent(ka) Partnera Zarządzającego

Kochański & Partners Sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna 8 godzin
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparciem asystenckim pracy Partnera Zarządzającego (Prezesa Zarządu) w codziennych zadaniach

  • bieżącym raportowaniem do Partnera Zarządzającego z postępów prac poszczególnych działów spółki

  • zapewnieniem właściwego obiegu informacji pomiędzy Partnerem Zarządzającym a innymi Managerami spółki

  • zarządzaniem korespondencją (w tym poczta e-mail) Partnera Zarządzającego (Prezesa Zarządu) oraz koordynacją kalendarza spotkań

  • przygotowywaniem niezbędnej dokumentacji i informacji na spotkania Partnera Zarządzającego

  • organizacją wyjazdów oraz współpracą w zakresie bieżących spraw zawodowych Partnera

  • codziennym tworzeniem raportów, protokołów ze spotkań, sprawozdań i zestawień

Nasze wymagania

  • nienaganna kultura osobista, umiejętność zachowania dyskrecji i taktu

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku asystenta(-tki)

  • doświadczenie we wsparciu asystenckim Partnerów/ członków zarządu biorących udział w zarządzaniu spółką

  • wykształcenie wyższe - warunek konieczny

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym – warunek konieczny

  • znajomość MS Office na poziomie bardzo dobrym

  • umiejętność sporządzania notatek podczas spotkań

  • umiejętność bezwzrokowego pisanie na klawiaturze

  • umiejętność pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się warunkach

  • umiejętność zarządzania przepływem informacji w zespole osób zarządzających

  • prawo jazdy – mile widziane

  • dyspozycyjność

To oferujemy

  • Uczestnictwo w prestiżowych projektach, możliwość rozwoju zawodowego

  • Profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i zdefiniowana ścieżka kariery

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • możliwość uczestnictwa w lekcjach języka angielskiego

  • sprzęt firmowy (telefon, laptop)

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

Przewiń do profilu firmy