Asystent/ka Pionu ds. Organizacyjnych i Wellbeingu Pracowników

CANAL+ Polska S.A.

Aleja Generała Władysława Sikorskiego 9

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarza spotkań oraz wsparcie merytoryczne i organizacyjne członków zespołu Digital (organizacja spotkań, podróży służbowych, rozliczanie delegacji)

  • Dbanie o dobrostan pracowników poprzez inicjowanie i realizację wydarzeń wellbeingowych dla pracowników pionu

  • Organizacja i koordynacja wydarzeń specjalnych - wyjazdy i spotkania integracyjne

  • Przygotowywanie prezentacji i zestawień

  • Przygotowywanie raportów wewnętrznych i na potrzeby raportowania korporacyjnego

  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji (raporty, podsumowania spotkań) w celu ich archiwizacji i koordynacji realizacji ustalonych działań

  • Nadzór nad terminowym przepływem informacji, korespondencji i dokumentów w ramach pionu przy zachowaniu poufności informacji

  • Tłumaczenia dokumentów (j. angielski)

  • Kontakt z partnerami biznesowymi i centralą we Francji

Nasze wymagania

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej organizacji

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

  • Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem

  • Zainteresowania z obszaru mediów (digital, filmy, seriale, wydarzenia sportowe)

  • Dobra znajomość MS Office (Outlook, Excel, Word, Power Point)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Skrupulatność, dokładność, dbałość o szczegóły

  • Orientacja na potrzeby współpracowników i partnerów biznesowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur CANAL+

  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy, zaufaniu i koleżeństwie

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty telewizyjnej platformy CANAL+

Benefity

  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twoich najbliższych

  • ubezpieczenie na życie na korzystnych warunkach

  • karta Multisport

  • realizacja pasji sportowych w firmowych drużynach

  • szkolenia i rozwój

  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • refundacja okularów z ZFŚS

  • dofinansowanie do wypoczynku z ZFŚS

  • zniżki na zakupy u wybranych partnerów

  • freestyle dress code

  • codziennie „godzina bez spotkań”

  • przyjazny proces onboardingu

  • praca hybrydowa

  • paczki świąteczne

  • parking dla pracowników

  • bezpłatny dostęp do oferty CANAL+ (CANAL+ Online, TIDAL)

W CANAL+ stawiamy na ludzi proaktywnych, którzy z determinacją i zaangażowaniem będą zmieniali zastaną rzeczywistość. Zależy nam na współpracy z przedsiębiorczymi i dynamicznymi osobami, pełnymi optymizmu i pozytywnej energii, które w innowacyjny sposób podejdą do stawianych przed nimi zadań. Cenimy ludzi, którzy są gotowi kwestionować istniejące rozwiązania, myśleć nieszablonowo, przesuwać granice, zmieniać niemożliwe w rzeczywistość oraz potrafią szybko dostosowywać się do zmian.

CANAL+ jest pracodawcą równych szans, doceniamy różnorodność w zakresie wiedzy i doświadczenia naszych pracowników. Każdy jest u nas mile widziany i tak samo ważny, niezależnie od płci, wieku, pochodzenia, przekonań czy orientacji. Jeśli te wszystkie wartości są Ci bliskie oraz chcesz, aby Twoja pasja i talenty pozwalały Ci rozwijać się razem z nami, z niecierpliwością czekamy na Ciebie! Nie możemy się doczekać, by poznać Twój punkt widzenia. Pomożemy Ci wykorzystać Twój potencjał! Dołącz do nas!

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy