Logo Pracuj.pl

Asystent/ka Pionu IT

RTV EURO AGDO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie Dyrektora i Pionu.
  • Przygotowywanie raportów/zestawień cyklicznych i ad-hock
  • Dbanie o sprawny przepływ informacji i dokumentacji w Pionie i na zewnątrz Pionu
  • Odpowiedzialność za archiwizację, publikacje i aktualizację powierzonych dokumentów wewnętrznych IT (procedury, instrukcje, formularze, schematy, listy kontrolne)
  • Opisywanie faktur kosztowych
  • Rozliczanie świadczeń pracowniczych (zaliczki, delegacje)
  • Organizacja spotkań i dbanie o kalendarz przełożonego.
  • Bieżące zaopatrzenie w materiały biurowe.
  • Organizacja wewnętrznych, okresowych wydarzeń IT - konkursy okolicznościowe, kalendarze, kartki świąteczne

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Terminowość
  • Wysoka jakoś wykonywanej pracy
  • Umiejętność szybkiego uczenia
  • Samodzielność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Empatia

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej,
  • pakiet benefitów (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatny parking),
  • szansę pracy w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w środowisku IT

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Jesteśmy polską firmą od ponad 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji funkcjonuje ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Asystent/ka Pionu IT, Warszawa