Asystent/ka Pionu Marketingu

RTV EURO AGD

Muszkieterów 15

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie Dyrektora oraz Kierowników działu w realizacji projektów marketingowych,

  • Monitorowanie działań konkurencji,

  • Przygotowywanie raportów zgodnie z potrzebami działu,

  • Sprawne zarządzanie dokumentacją, obiegiem faktur oraz informacji,

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy,

  • Wsparcie działu w bieżących działaniach administracyjnych i organizacyjnych,

  • Dostarczanie niezbędnych informacji Kierownikom, raportowanie wyników prowadzonych działań,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane z zakresu zarządzania, marketingu, bądź reklamy,

  • Doświadczenie w pracy asystenckiej, administracyjnej (chętnie w dziale marketingu bądź w agencji reklamowej),

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office: Excel, Word, PowerPoint,

  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność priorytetyzacji zadań,

  • Umiejętność budowania relacji interpersonalnych, pozytywne nastawienie na klienta wewnętrznego,

  • Umiejętność poszukiwania niestandardowych rozwiązań, wyciągania trafnych wniosków,

  • Charyzma, asertywność

  • Wysoka kultura osobista oraz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Wysoka motywacja do pracy w dziale marketingu i rozwoju w tym obszarze,

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w dziale marketingu w firmie będącej liderem w swojej branży,

  • Pracę pełną wyzwań,

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pakiet socjalny (karta MultiSport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne