Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka PM-a w Agencji Interaktywnej

Plum - Web Solutions Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • część etatu
  • asystent
  • praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Wiśniowa 48

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • kontakt z klientem

  • weryfikacja materiałów przygotowanych dla Klienta

  • wysyłanie/odbieranie korespondencji

  • wspieranie PM-a i prezesa w pracach organizacyjnych projekty i działanie agencji

Nasze wymagania

  • chęć i umiejętność szybkiej nauki

  • ogólna znajomość branży internetowej i e-commerce

  • skrupulatność

  • wysokie poczucie estetyki

  • umiejętność priorytetyzacji zadań własnych i zespołu

  • w celu wdrożenia należy przyjechać na 1 miesiąc do Warszawy potem praca zdalna z wizytami kilka razy w roku na kilka dni do biura.

  • Miesiąc wdrożeniowy - cały etat. Później: 1/2 z możliwością zwiększenia etatu. Praca od poniedziałku do piątku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę, B2B lub zlecenie w zależności od potrzeb.

  • Pracę zdalną z koniecznością pojawienia się w biurze w Warszawie maksymalnie raz w miesiącu

  • Wsparcie w realizacji zadań i wdrożenia w stanowisko.

  • Niekorporacyjną, wręcz rodzinną atmosferę pracy.

  • Możliwość dzielenie obowiązków z innymi zobowiązaniami w tym częściowego powrotu do aktywności zawodowej

  • Możliwość rozwoju i uczestniczenia w szkoleniach wybranych przez pracownika

Jeżeli:

  • posiadasz zmysł obserwacji

  • jesteś zaradny/a i zorganizowany/a

  • masz analityczny umysł oraz umiejętność uchwycenia sedna problemu

  • nie jest Ci obca dokładność i systematyczność

  • masz oko do literówek i błędów graficznych

  • lubisz kontakt z ludźmi i komputerami

  • Dołącz do naszego zespołu!

Napisz kilka słow o sobie:

Czego nauczyłeś/aś lub doświadczyłeś/aś się w ostatnich 3 latach i jak co może przydać sie na tym stanowisku? Jak się tego nauczyłeś? Co jeszcze potrafisz czym możesz wzmocnić nasz zespół?

Jesteśmy agencją interaktywną, która stroni od korporacyjnego podejścia do współpracowników i klientów. W pracy dla klientów najważniejsze jest zrozumienie ich potrzeb i wprowadzenie w projekt jakości i kunsztu pracy. Nasz zespół składa się z pozytywnych i pomocnych osób oraz wyznajemy zasadę work life balance. W PLUM nie ma głupich pytań jeśli mają pozwolić się rozwinąć. Do plusów zaliczamy możliwość pracy zdalnej, a nasze spotkania w biurze w Warszawie odbywają się kilka razy do roku - w tym czasie pracujemy ze sobą i integrujemy się.

Jeśli zaczynasz swoją przygodę i chcesz się dużo nauczyć, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy