Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Podatkowy/a

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak Sp.k.O firmie

  • Grunwaldzka 107, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

PragmatIQ Kancelaria Prawna Szymkowiak Sp.k.

Grunwaldzka 107

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • bieżące doradztwo podatkowe (zwłaszcza w kwestiach związanych ze spółkami prawa handlowego, działaniami reorganizacyjnymi, transakcjami kapitałowymi oraz nieruchomościowymi oraz sukcesją)

  • przygotowywanie praktycznych rekomendacji podatkowych dla klientów, opinii podatkowych oraz wniosków o interpretacje indywidualne, udział w projektach due- diligence

  • w zależności od przyjętej ścieżki rozwoju: przygotowywanie dokumentacji cen transferowych / prowadzenie postępowań podatkowych / udział w projektach podatkowo-rachunkowych

  • tworzenie artykułów z zakresu podatków na merytoryczne portale PragmatIQ, współtworzenie publikacji książkowych

Nasze wymagania

  • ukończone studia lub ostatni rok studiów na kierunku ekonomicznym, prawnym lub prawno-ekonomicznym

  • zainteresowanie prawem podatkowym potwierdzone uczestnictwem w kołach naukowych, wykładach otwartych lub seminariach z zakresu podatków

  • dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne

  • zaangażowanie, samodzielność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • mile widziane doświadczenie w doradztwie podatkowym

To oferujemy

  • współpracę opartą o kontrakt B2B lub umowę zlecenia,

  • jasną ścieżkę kariery (szczegóły - www.kariera.pragmatiq.pl)

  • wszechstronny rozwój kompetencji podatkowych z naciskiem na wybrane indywidualnie obszary wiodące

  • balans między różnorodnością realizowanych zadań a możliwością uzyskania pogłębionego doświadczenia w wybranych dziedzinach

  • kulturę pracy nastawioną na zespołowe osiągnięcia, dzielenie się wiedzą i doświadczeniem

  • udział w szkoleniach merytorycznych prowadzonych przez PragmatIQ

  • firmową kuchnię z posiłkami przygotowanymi na miejscu

  • dofinansowanie do karty MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

PragmatIQ tworzą specjaliści z zakresu prawa spółek, podatków i finansów. Od 10 lat doradzamy firmom w ważnych procesach przemian. Zapewniamy możliwość wszechstronnego rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia. Przed każdym klarowna ścieżka kariery. Do tego dobre pieniądze. Zapraszamy – zespół PragmatIQ.

Przewiń do profilu firmy