Oferta pracy

Asystent/ka Popołudniowo-Wieczorny/a

Kochański & Partners Sp.k.

plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie wsparcia dla zespołu prawników, w tym obsługa korespondencji papierowej i elektronicznej

  • edycja oraz formatowanie dokumentów

  • archiwizacja dokumentów

  • przygotowanie i wysyłka korespondencji na poczcie

  • obsługa spotkań i wsparcie recepcji w godzinach popołudniowo-wieczornych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

  • doświadczenie na stanowiskach związanych z pracą biurową będzie dodatkowym atutem

  • dyspozycyjność w godzinach 15-21 lub 13-21

  • bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie MS Word – umiejętność sprawnego formatowania tekstów)

  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym

  • wielozadaniowość, skrupulatność, dokładność, dyskrecja

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia

  • profesjonalne i przyjazne środowisko pracy

  • nowoczesne biuro w centrum miasta

  • dofinansowania do pakietu sportowego, firmowe inicjatywy sportowe

  • opieka medyczna na poziomie VIP i możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie

  • możliwość uczestnictwa w konwersacjach z języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • konwersacje z native speakerem

Tam, gdzie postęp spotyka się z doświadczeniem i wiedzą, powstają innowacyjne rozwiązania prawne zapewniające naszym klientom usługi na najwyższym poziomie. W obliczu wyzwań stale zmieniającego się świata nie stoimy w miejscu – robimy pewny krok ku przyszłości.

Poznaj Kochański & Partners – firmę prawniczą jutra.

Przewiń do profilu firmy

Etapy rekrutacji

  • weryfikacja CV

  • rozmowa online

  • weryfikacja znajomości programów komputerowych oraz znajomości języka angielskiego

  • spotkanie z potencjalnym bezpośrednim przełożonym

  • informacja zwrotna