Oferta pracy

Asystent/-ka - Pracownik administracyjny

Gardenia Sport Sp.z o.o.O firmie

  • Kłobucka 13
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Gardenia Sport Sp.z o.o.

Kłobucka 13

Warszawa

Gardenia Sport Sp. z o.o. specjalizuje się w budowie obiektów sportowych. Sprawdź czym się zajmujemy i jakie sukcesy odnieśliśmy na naszej stronie internetowej www.gardenia.pl lub profilu na Facebooku (@gardeniasport)

DO ZADAŃ PRACOWNIKA NALEŻEĆ BĘDĄ OBOWIĄZKI M.IN:

  • Bieżąca obsługa sekretariatu
    • wysyłka, przyjmowanie i rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • wprowadzanie dokumentów w obieg zgodnie ze stosowną instrukcją,
    • odpowiedzi na zapytania i pisma o charakterze ogólnym,
    • obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych;
  • Organizacja i koordynowanie pracy w zakresie sprawnego funkcjonowania firmy, zaopatrzenie biura.
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w Spółce oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie wyższe,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w dynamicznym środowisku,
  • Umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

  • Praca w prężnie działającym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Stabilne zatrudnienie na cały etat w ramach umowy o pracę w firmie budowlanej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy