Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka - Pracownik biurowy

M&B BIURO RACHUNKOWE sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie
3 0003 600 brutto / mies.
kontrakt B2B
3 7004 400 netto (+ VAT) / mies.

Piłsudskiego 13

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • wystawianie faktur dla klientów biura

  • monitoring płatności faktur

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów firmowych

  • kontakt z klientem w bieżących sprawach

  • wsparcie księgowych w bieżących sprawach

  • zarządzanie korespondencją firmową

  • raportowanie

Nasze wymagania

  • komunikatywność

  • dokładność

  • odpowiedzialność

  • umiejętność organizacji pracy biura

  • mile widziana podstawowa wiedza z zakresu księgowości i podatków

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość pakietu office

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

To oferujemy

  • szkolenia

  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju

  • pracę w samym centrum Wrocławiu

  • pracę pn-pt w godzinach 8-16

O nas

M&B to dynamicznie rozwijające się certyfikowane biuro rachunkowe. Na codzień dbamy o bezpieczeństwo finansowe naszych klientów. We współpracy z naszym personelem cenimy sobie profesjonalizm, zaangażowanie i pozytywne podejście do świata.