Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Prawny/a

KRLZ Kryus-Radłowska Lemańska Zieliński Kancelarie Adwokackie

Aleja Pułkownika Władysława Beliny-Prażmowskiego 69/4

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy przygotowywaniu projektów dokumentów i pism w postępowaniach przed sądami i organami administracji publicznej,

  • research prawny,

  • monitorowanie spraw prowadzonych przez kancelarię w sądach i organach administracji publicznej,

  • udział w pracach związanych z planowaniem podatkowym transakcji, optymalizacją przedsięwzięć inwestycyjnych i reorganizacją przedsiębiorstw.

Nasze wymagania

  • rozpoczęte studia prawnicze uniwersyteckie (preferowany IV i V rok),

  • rozeznanie w zakresie przepisów prawa cywilnego, prawa spółek handlowych i postępowania cywilnego,

  • wysokie umiejętności w zakresie redagowania tekstów,

  • umiejętność pracy w zespole, rzetelność, zaangażowanie.

Mile widziane

  • zainteresowanie prawem podatkowym,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub/i niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pracę przy ciekawych i wymagających projektach,

  • przyjazną atmosferę w nowocześnie zarządzanej firmie,

  • możliwość rozwoju zawodowego wśród wysokiej klasy specjalistów,

  • możliwość awansu w strukturze kancelarii w ramach ustalonej ścieżki kariery,

  • pracę w nowym, komfortowo urządzonym biurze w atrakcyjnej lokalizacji.

KRLZ powstała z połączenia zespołów trzech Kancelarii Adwokackich: Małgorzaty Kryus – Radłowskiej, Karoliny Lemańskiej i Wojciecha Zielińskiego.

Zależy nam na tym, aby wspólnie budowana przez nas marka wzbudzała zaufanie.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w wiodących polskich kancelariach prawnych oraz we współpracy z licznymi podmiotami krajowymi i zagranicznymi sprawia, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie jakości.

Do naszych atutów należą rzetelność i profesjonalizm. Nasz dynamicznie rozwijający się zespół jest gotowy pracować szybciej, lepiej i wydajniej, aby dostarczyć naszym Klientom produkt precyzyjnie dopasowany do ich potrzeb.

Sukces naszych Klientów jest naszym priorytetem.

Praktyka kancelarii obejmuje kompleksowe usługi z różnych dziedzin prawa, w szczególności, w zakresie szeroko rozumianej obsługi podmiotów gospodarczych.

Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie realizacji przedsięwzięć gospodarczych i inwestycji. Doradzamy przy opracowaniu koncepcji i strategii biznesowych, dokonujemy analizy ryzyka, przedstawiamy rozwiązania optymalne zarówno pod względem prawnym, jak i podatkowym, zajmujemy się efektywnym wdrożeniem zaproponowanych rozwiązań.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie rozwiązywania sporów, zarówno w sposób polubowny, jak i przed sądami powszechnymi i Sądem Najwyższym.

www.krlz.pl

Przewiń do profilu firmy