Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Prawny/a

SSW Pragmatic Solutions

  • Lubicz 4, Stare Miasto, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Lubicz 4

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad kalendarzami członków zespołu

  • Kontaktowanie się z sądami i urzędami administracji publicznej

  • Pomoc w organizacji wydarzeń, spotkań

  • Prowadzenie i archiwizowanie akt

  • Kopiowanie, skanowanie i bindowanie dokumentów

  • Dbanie o właściwy i terminowy obieg informacji i korespondencji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane administracja, zarządzanie organizacją

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, praca w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy własnej i umiejętność realizacji zadań pod presją czasu

  • Samodzielność i skrupulatność

  • Wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki pracy, do tego pakiet benefitów: opieka medyczna, karta multisport, wyjazdy integracyjne, kurs językowy

  • Miłą i partnerską atmosferę

  • Pełny wymiar czasu pracy w atrakcyjnej lokalizacji - biuro w centrum miasta (Pałac Wołodkowiczów)

  • Współpracę z najlepszymi profesjonalistami w danej dziedzinie, co potwierdzają międzynarodowe rankingi prawne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą prawniczą łączącą innowacyjne podejście i doświadczenie, zapewniając klientom pragmatyczne odpowiedzi na ich problemy biznesowe, prawne i podatkowe. Działamy na rynku od 2009 roku. Jako zintegrowany zespół ponad 240 ekspertów pomagamy przedsiębiorcom we wdrażaniu skutecznych rozwiązań dla ich biznesu. Prowadzimy projekty międzynarodowe i rozumiemy specyfikę poszczególnych jurysdykcji.

Doradzamy naszym klientom w zakresie złożonych problemów prawnych i biznesowych, począwszy od stosowania najbardziej efektywnych struktur podatkowych aż po wchodzenie na nowe rynki.

Nasza działalność, opiera się o następujące linie biznesowe: SSW Law, SSW Tax, SSW Accounting, SSW Finance oraz SSW Family Office.

Przewiń do profilu firmy