Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka prawny/-a - Sekretarz/-ka

Adwokat Artur Rycak -Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HRO firmie

  • Katowicka 4
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Adwokat Artur Rycak -Rycak Kancelaria Prawa Pracy i HR

Katowicka 4

Warszawa

Jesteśmy kancelarią adwokacko-radcowską specjalizującą się w prawie pracy, prawie ubezpieczeń społecznych, sporach sądowych, ochronie danych osobowych i podatkach pracowniczych. Jesteśmy aktywni w świecie biznesu i nauki. Więcej na stronie: www.rycak.pl.

Obowiązki na stanowisku:

  • wsparcie prawników kancelarii w prowadzeniu spraw sądowych,
  • obsługa sekretariatu,
  • wsparcie działalności marketingowej,
  • wsparcie w zakresie rozliczeń z klientami,
  • prowadzenie panelu administracyjnego strony internetowej kancelarii (do szybkiego opanowania język cms.

Wymagania:

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność pracy w programach Microsoft Office,
  • min. roczne doświadczenie w pracy biurowej,
  • dobra znajomość języka angielskiego (potwierdzona certyfikatem na poziomie min. B2),
  • umiejętność pracy w różnych programach IT.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do kompetencji, umiejętności i zaangażowania,
  • możliwość rozwoju w renomowanej firmie prawniczej,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • ruchomy czas pracy uzgodniony w umowie.

Ogłoszenie archiwalne