Oferta pracy

Asystent/ka prawny/a

Spring Professional PolandO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Asystent

Spring Professional Poland

Warszawa

Warszawa

Dla naszego Klienta, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Prawny/a

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przełożonych w bieżącej pracy – przygotowywanie raportów, prezentacji, opracowywanie materiałów,
  • planowanie czasu pracy – aktywne prowadzenie kalendarza spotkań przełożonych,
  • wsparcie w przygotowywaniu/ edycji dokumentów prawnych w tym m.in. pełnomocnictw, oświadczeń,
  • nadzór nad organizacją, przechowywaniem i archiwizacją dokumentacji,
  • organizacja zagranicznych oraz krajowych spotkań/ podróży służbowych prawników,
  • obsługa połączeń telefonicznych (łączenie rozmów, obsługa telekonferencji),
  • zapewnianie wsparcia dla przełożonych w kontaktach z klientami, instytucjami i urzędami, sądami,
  • inne prace zlecone – ustalane w miarę potrzeb przez bezpośrednich przełożonych,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Oczekiwania:

  • minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku asystenckim w kancelarii prawnej,
  • wykształcenia wyższego kierunkowego
  • biegłej znajomości języka angielskiego
  • biegłej znajomości obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    oraz urządzeń biurowych,
  • bardzo dobrej zdolności komunikacyjnych,
  • umiejętności obsługi urządzeń biurowych,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy pod presją czasu
  • podzielności uwagi, umiejętności ustalania priorytetów.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • rozwój osobisty i zdobycie doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku;
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • zdobycie doświadczenia w firmie skupiającej profesjonalną kadrę specjalistów;
  • prywatna opieka medyczna
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy