Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/ka Prawny/a

KIESZKOWSKA RUTKOWSKA KOLASIŃSKI KANCELARIA PRAWNA sp.j.O firmie

  • Emilii Plater 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

KIESZKOWSKA RUTKOWSKA KOLASIŃSKI KANCELARIA PRAWNA sp.j.

Emilii Plater 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie asystenckie wspólnika (Szef Praktyki) w codziennych zadaniach;

  • kompleksowa obsługa zespołu prawa produktowego i rozwiązywania sporów w zakresie prowadzonych projektów;

  • weryfikacja, edycja oraz formatowanie dokumentów;

  • współudział w przygotowywaniu prezentacji, raportów, zestawień;

  • zapewnienie prawidłowego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej, porządkowanie, kopiowanie, skanowanie i archiwizacja dokumentów;

  • nadzór nad terminowym przepływem informacji i dokumentów;

  • współpraca z innymi członkami zespołu asystenckiego, koordynacja obiegu dokumentów, przygotowanie treści pism;

  • ewidencjonowanie i kontrola terminów prowadzonych w kancelarii spraw;

  • prowadzenie kalendarza spotkań i eventów.

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku (warunek konieczny) - doświadczenie w kancelarii prawnej będzie dodatkowym atutem;

  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Word, Power Point, Outlook;

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (w trybie zaocznym) - mile widziane kierunki lingwistyczne lub z zakresu administracji;

  • zaawansowana znajomość języka angielskiego;

  • samodzielność działania, inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów;

  • umiejętność pracy pod presją czasu;

  • dyskretność i nienaganna kultura osobista.

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę;

  • stabilne zatrudnienie (forma zatrudnienia do uzgodnienia);

  • wynagrodzenie proporcjonalne do umiejętności i doświadczenia;

  • pracę w dogodnej lokalizacji – Centrum.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata