Oferta pracy

Asystent/ka Prawny/a

Eurozet Sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą;

  • koordynowanie wewnętrznego obiegu dokumentów;

  • prowadzenie kalendarza bieżących spraw;

  • archiwizowanie dokumentów;

  • wsparcie zespołu prawników w codziennej pracy;

  • przygotowywanie projektów dokumentów korporacyjnych;

  • przygotowywanie projektów wniosków do KRS;

  • przygotowywanie projektów pełnomocnictw;

  • przeglądanie akt sądowych.

Nasze wymagania

  • Pasujesz do nas, jeśli:

  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office;

  • masz doświadczenie w pracy z dokumentami prawnymi;

  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu średnio zaawansowanym;

  • jesteś osobą zorganizowaną, dokładną i precyzyjną;

  • samodzielnie realizujesz zadania;

  • jesteś osobą komunikatywną i lubisz pracę w zespole;

To oferujemy

  • umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • wsparcie merytoryczne doświadczonych prawników i możliwość stałego rozwoju kompetencji;

  • możliwość zdobycia umiejętności praktycznego stosowania prawa;

  • przyjazną i swobodną atmosferę;

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży mediowej o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istnieje od 1993 roku. Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, serwisy internetowe, w tym: radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl i radiostacja.pl, a także Studio ZET produkujące reklamy oraz Eurozet Live - marka dedykowana projektom cross-mediowym i marketingowi miejsc i wydarzeń.

Przewiń do profilu firmy