Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/ka Prezesa

  • kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 31.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

    Obecnie poszukujemy dla swojego Klienta, prężnie działającej firmy deweloperskiej
    z długoletnią tradycją na rynku, odpowiedniego kandydata na stanowisko:
    nr ref. AG/08

    Zakres obowiązków:

    • Bezpośrednie wsparcie operacyjne Zarządu w realizowanych działaniach w Polsce i za granicą
    • Zarządzanie kalendarzem i organizacja spotkań biznesowych
    • Koordynacja obiegu dokumentów
    • Organizacja i planowanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych
    • Miejsce pracy: Puck

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Język angielski na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
    • Doświadczenie w pracy w podobnym charakterze mile widziane
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Sumienność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

    Firma oferuje:

    • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju w firmie realizującej projekty w Polsce z za granicą
    • Doskonałą atmosferę pracy
    • Pracę w pięknej lokalizacji

    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych

    Gwarantujemy poufność.

    W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)