Oferta pracy

Asystent/ka Prezesa

Tobea Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

Tobea, agencja zatrudnienia o nr 12139, dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko Asystenta Prezesa Zarządu kilku spółek.

Asystent/ka PrezesaNumer ref.: Numer referencyjny: LUB/ASYS

Szukamy dyspozycyjnej osoby na samodzielne i odpowiedzialne stanowisko. Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za wsparcie Prezesa kilku spółek w obszarze logistyczno - administracyjnym.

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie kalendarzem Prezesa,
  • organizacja i koordynacja spotkań biznesowych
  • udział w spotkaniach,
  • protokołowanie i sporządzanie notatek,
  • zastępowanie Prezesa na spotkaniach z Klientami firmy,
  • wsparcie w tworzeniu umów,
  • przygotowywanie ofert,
  • współpraca z kluczowymi klientami firmy,
  • zapewnienie organizacyjnego wsparcia w bieżących zadaniach,
  • kontakt z urzędami i instytucjami zewnętrznymi,
  • organizacja wyjazdów, logistyczna obsługa rezerwacji,
  • obsługa inwestorów i gości.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • jesteś dyspozycyjny/a do pracy nie tylko w sztywnych godzinach 8-16,
  • posiadasz doświadczenie asystenckie, pracy w obsłudze Zarządu lub w sekretariacie,
  • posiadasz umiejętność pracy z dokumentami prawnymi,
  • cechuje Cię wysoki poziom odpowiedzialności i ponadprzeciętne zdolności organizacyjne,
  • jesteś osobą komunikatywną i nie boisz się kontaktu z Klientami,
  • cechuje Cię dokładność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej i innych osób, umiejętność ustalania priorytetów,
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B,
  • mile widziane wykształcenie prawnicze, administracyjne lub ekonomiczne.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt managerski,
  • wynagrodzenie stosowne do posiadanego doświadczenia,
  • dostęp do samochodu służbowego,
  • bezpośredni kontakt ze strategicznymi obszarami biznesów, możliwość uczestniczenia w rozwoju firm oraz praktycznej nauki biznesu,
  • ambitne zadania z potencjałem na rozwój odpowiedzialności i samodzielności,
  • realny wpływ na funkcjonowanie firm, możliwość obserwowania efektów swojej pracy,
  • możliwość rozwoju do samodzielnego stanowiska specjalistycznego, managerskiego lub do zarządu.

Zaciekawiła Cię ta oferta? Zaaplikuj!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy