Oferta pracy

Asystent/-ka Prezesa w Software House

HELLO WORLD! sp. z o.o.

umowa o dzieło, umowa zlecenie
4 5006 500 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 5006 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

GOGOmedia – jesteśmy niedużym (~50 osób) Software House'em należącym do grupy Hello World!.

Naszymi głównymi technologiami są PHP/Python + Angular/React. W ramach GOGOmedia zajmujemy się kompleksowym tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem oprogramowania naszych klientów. Odpowiadamy za cały proces rozwoju oprogramowania włączając w to również analizę biznesową jak i procesy UX i UI. W skład naszej firmy w 90% wchodzą osoby mocno techniczne, inżynierowie i doświadczeni specjaliści.

Obecnie jesteśmy na etapie wzrostu, naszym celem jest skala ~100 osób w ciągu 18-24 miesięcy. To ogłoszenie jest cegiełką do osiągnięcia tego celu :)

GOGOmedia realizuje projekty Webowe w 80% dla klientów z Polski, a 20% naszych projektów to rynek zachodni.

Rozwijamy się szybko, rośniemy, ale jesteśmy dalecy od korporacyjnej atmosfery i stylu pracy.

Dążymy do płaskiej struktury organizacyjnej, dlatego nie ma u nas złożonej drabinki przełożonych i podwładnych. Nie jesteśmy grupą indywidualistów, a zespołem, w którym zdanie każdej osoby ma znaczenie.

Panuje tu luźna atmosfera, a osoby, które z nami pracują są otwarte i ciekawe.

Do każdego podchodzimy z bardzo dużą dozą elastyczności, dlatego nie musisz przychodzić do pracy pod krawatem punkt 9 rano. Zaczynasz, jak się wyśpisz.

Dzięki temu nasza firma to nie miejsce, gdzie musisz spędzić 8 godzin dziennie, ale miejsce, w którym chcesz się realizować i rozwijać.

W ramach tej rekrutacji poszukujemy osoby, która będzie wsparciem dla Ojca Dyrektora (CEO) w jego codziennych obowiązkach oraz będzie sprawnie zarządzała bieżącymi sprawami biura. Oferta skierowana jest do osób, które wyróżniają się skrupulatnością i komunikatywnością, a poza tym doskonale czują się na stanowisku administracyjnym.

Konkrety:

Stanowisko na które aplikujesz: Asystent/tka CEO

Forma pracy: Stacjonarnie (biuro)

Lokalizacja: Warszawa, Al. Niepodległości 18

Wymiar pracy: Full time

Doświadczenie: minimum 1 rok

Nasze wymagania

Must have:

Jesteś komunikatywny/na,

Cechuje Cię wielozadaniowość,

Samodzielność to Twoje drugie imię,

Wykonujesz swoją pracę w sposób dokładny i skrupulatny,

Prezentujesz wysoki poziom kultury osobistej,

Do zadań podchodzisz w sposób odpowiedzialny,

Twój angielski jest na poziomie komunikatywnym,

Sprawnie rozwiązujesz problemy oraz realizujesz zadania na bieżąco,

Masz duży dystans do życia i siebie.

Nice to have:

Posiadasz podstawową wiedzę z zakresu rachunkowości oraz procesowania umów z pracownikami,

Pracujesz w ekosystemie Altassian (Jira, Confluence),

Znasz podstawowe zagadnienia ze środowiska IT.

Twój dzień w pracy:

Nadzorujesz prawidłowy obieg dokumentów i informacji,

Współpracujesz z księgowością,

Koordynujesz pracę biura, zamawiasz artykuły,

W zależności od potrzeb wykonujesz różne researche,

Rozwiązujesz bieżące sprawy,

Organizujesz eventy firmowe,

Usprawniasz procedury, proaktywnie wprowadzasz w życie własne pomysły i pomagasz w realizacji pomysłów Prezesa (lub mówisz mu, że czegoś lepiej nie robić lub zrobić to inaczej!).

Oferujemy:

Wynagrodzenie rzędu 4500 - 6500 zł netto (B2B) lub brutto (UZ/UoD) zależne od Twoich umiejętności,

23 dni płatnego urlopu w skali roku bez względu na formę współpracy,

10 dni płatnego chorobowego w skali roku bez względu na formę współpracy,

Możliwość dostosowania godziny rozpoczęcia pracy do Twoich preferencji,

Przyjazną atmosferę, pomocny zespół,

Uporządkowany sposób pracy, możliwość bezstresowego wdrożenia się,

Wsparcie w rozwoju.

Nasze zalety:

Mamy biuro zlokalizowane 3 minuty od stacji Metro Wilanowska,

Nasza kuchnia zaopatrzona jest we wszystkie herbaty świata, przekąski oraz napoje i alkohol :D,

W jak największym stopniu chcemy zapewnić Ci komfortowe warunki, dlatego nie widzimy przeszkód, żeby w trakcie pracy wyskoczyć np. na siłownie,

Stanowisko pracy wyposażone jest w ultra-nowoczesny sprzęt. Dostaniesz wszystko co wpłynie na komfort Twojej pracy,

Nie zapewniamy - nadgodzin / stresu / skrzypiącego krzesła / monotonii.

Interesuje Cię branża IT? Tworzenie aplikacji, serwisów WWW? Zapraszamy do aplikowania!

Możliwy start pracy od zaraz! Jeśli jesteś zainteresowany – wyślij do nas CV z informacją o swoim doświadczeniu i znanych technologiach. Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Nasze brandy: https://gogomedia.pl + https://psd2css.pl/