EL TRANS S.A.

Asystent/ka Prezesa

EL TRANS S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 7 dni
    do: 20 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Administracyjne wsparcie przełożonego w codziennych zadaniach, zarządzanie napływającymi informacjami, w tym: umawianie telefoniczne spotkań, prowadzenie kalendarza, obsługa poczty elektronicznej

  • Praca w godzinach 10.00 - 18.00

  • Merytoryczne wsparcie prawne poszczególnych jednostek Firmy

  • Tworzenie oraz realizacja umów z klientami

  • Bieżąca realizacja oraz koordynacja obiegu dokumentów

  • Dbałość o prawidłowy przebieg informacji pomiędzy Prezesem, Zarządem i poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi w Firmie

  • Kontakt z instytucjami i klientami firmy

  • Pomoc w przygotowywaniu korespondencji, zestawień, oświadczeń i dokumentów zarządu

  • Samodzielne prowadzenie zleconych projektów

  • Przygotowywanie sprawozdań i raportów na potrzeby organizacji

  • Organizowanie podróży służbowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej

  • Biegła znajomość języka angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem

  • Wykształcenie wyższe, preferowane logistyka lub administracja

  • Praktyczna wiedza z obszaru prawa administracyjnego, cywilnego

  • Doświadczenie w zakresie tworzenia profesjonalnych umów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)

  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Ciekawą, rozwojową i pełną ambitnych wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Rozwój w obszarze płacy osobistej

  • Dyspozycyjność w godzinach 10.00 – 18.00

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Firma EL-TRANS S.A. istnieje na rynku międzynarodowym przewozów płynnych w autocysternach od 24 lat. Inspiracją do powstania firmy transportowej, była chęć zaspokojenia potrzeb prestiżowych koncernów w Polsce i zagranicą W tym momencie zatrudniamy ponad 200 osób i stale się rozwijamy.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

NASZA LOKALIZACJA:

Nasza firma mieści się w Radzyminie przy ul. Weteranów 100