Oferta pracy

Asystent/ka Prezesa Zarządu

NasterO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Bielsko-Biała, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Firma Naster działa z sukcesami od roku 2011r i jest liderem sprzedaży energii i gazu w Polsce. Wieloletnie doświadczenie daje nam lepsze spojrzenie na potrzeby klienta i wymagania dynamicznie rozwijającego się rynku odnawialnych źródeł energii oraz energetyki. W związku z naszym intensywnym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko.

Asystent/ka Prezesa ZarząduNumer ref.: Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Twoje zadania:

  • Wsparcie Prezesa w pracach bieżących,
  • Organizacja spotkań, wyjazdów biznesowych i kalendarza,
  • Udział w wytypowanych przez Zarząd spotkaniach i konferencjach oraz sporządzanie protokołu postanowień i wniosków,
  • Przygotowywanie i weryfikacja niezbędnej dokumentacji, redagowanie pism, pomoc w przygotowywaniu raportów wydatków itp.,
  • Przygotowanie i zbieranie raportów analiz z poszczególnych działów,
  • Nadzór nad obiegiem umów i dokumentacji,
  • Czynny udział w procesie komunikacji wewnętrznej z pracownikami i innymi działami firmy,
  • Kontakt z klientami i partnerami biznesowymi spółki,
  • Przygotowywanie prezentacji i zestawień.

Nasze oczekiwania:

  • Wyższe wykształcenie (mile widziane: finanse, księgowość, ekonomia),
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat,
  • Bardzo dobra obsługa pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Power Point i Excel),
  • Doskonała organizacja pracy własnej (umiejętność planowania, ustalania priorytetów),
  • Wysokie zdolności analityczne,
  • Umiejętność zarządzania czasem,
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność i pełne zaangażowanie w pracę,
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B.

FIRMA OFERUJE:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i system premiowy uzależniony od wyników spółki oraz opcje na akcje;
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej wieloletniej pozycji na rynku sprzedaży energii i OZE;
  • Pracę z wyjątkowymi ludźmi w branży;
  • Realny wpływ na innowacyjny projekt;

Administratorem danych osobowych jest:

Naster Maciej Sieracki, ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471941443 Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Naster Maciej Sieracki, ul. Komorowicka 110, 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 5471941443 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy