Oferta pracy

Asystent/ka Prezesa Zarządu

Inco sp. z o.o.

90

Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie Prezesa Zarządu w realizacji codziennych obowiązków w tym prowadzenie kalendarza,

  • organizacja spotkań, koordynacja oraz umawianie terminów,

  • redagowanie i tłumaczenie dokumentów Spółki,

  • sporządzanie protokołów z zebrań Zarządu w języku polskim i niemieckim,

  • przygotowywanie raportów zgodnie z bieżącymi potrzebami,

  • weryfikacja zgodności dokumentów oraz wyjaśnianie rozbieżności,

  • wprowadzanie dokumentów oraz danych do systemu,

  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i korespondencji,

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami w firmie,

  • dbanie o wizerunek firmy wobec osób zewnętrznych,

  • zapewnienie sprawnej i skutecznej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (w tym tłumaczenia symultaniczne: PL-DE, DE-PL).

Nasze wymagania

  • Oczekujemy wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: administracja, zarządzanie),

  • bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego w mowie i piśmie (warunek konieczny),

  • min. rocznego doświadczenia na stanowisku asystentki/a Zarządu,

  • biegłej znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point),

  • wysokiej kultury osobistej oraz bardzo dobrej organizacji czasu pracy,

  • dokładności, skrupulatności, spostrzegawczości,

  • czynnego prawo jazdy kat. B,

  • umiejętności samodzielnego planowania pracy, inicjatywy w rozwiązywaniu zagadnień,

  • dyspozycyjności, zaangażowania i poczucia odpowiedzialności za wykonywanie powierzonych zadań.

To oferujemy

  • możliwość pracy w rozwijającej się firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze pracy,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych umiejętności,

  • prywatną opiekę zdrowotną (Luxmed),

  • program MultiSport (karnety sportowe),

  • wypłatę świadczeń w ramach ZFSŚ.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne