Oferta pracy

Asystent/ka Prezesa Zarządu

Forglass Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Forglass Sp. z o.o.

Pukowca 15

Katowice

“Progress through technology” oznacza, że łączymy ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji szkła z najbardziej zaawansowaną technologią w projektowaniu, inżynierii, produkcji i stawianiu pieców szklarskich oraz zestawiarni dla naszych klientów – producentów wyrobów szklanych, opakowań, float, szkła wodnego oraz włókna szklanego. Firma zatrudnia 250 pracowników, w tym 95 inżynierów.

Zakres obowiązków:

  • Pomoc merytoryczna w wykonywaniu obowiązków Prezesa Zarządu (realizacja celów cząstkowych Zarządu)
  • Aktywnie uczestniczenie w spotkaniach biznesowych
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i pism
  • Prowadzenie kalendarza spotkań przełożonego
  • Wsparcie organizacyjne działań Prezesa
  • Współpraca z przedstawicielami innych działów firmy w celu zapewnienia jak najlepszej organizacji pracy
  • Pomoc w zakresie przygotowywania ofert, komplementacji dokumentów itp.
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Realizacja działań marketingowych (e-marketingowych i social media)
  • Organizacja podróży służbowych
  • Wykonywanie tłumaczeń ustnych i pisemnych
  • Bieżące prace administracyjne

Oczekujemy:

  • Umiejętność analitycznego myślenia i efektywnego rozwiązywania problemów
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w szczególności Power Point, Excel
  • Język angielski na poziomie zaawansowanym
  • Dodatkowy język na poziomie komunikatywnym, mile widziany niemiecki
  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne
  • Pewność siebie
  • Wielozadaniowość

Oferujemy:

  • Niekorporacyjną i bardzo przyjazną atmosferę pracy
  • Praca z międzynarodowymi klientami
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji oraz uzyskiwanych wyników pracy
  • Możliwość awansu w ramach struktury firmy
  • Samodzielne stanowisko i ambitne zadania
  • Otwartość na rozwój i wdrażanie nowych inicjatyw biznesowych
  • Praca z najlepszymi ekspertami
  • Wyjazdy firmowe, imprezy integracyjne
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Umowa na rok z możliwością przedłużenia

Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz szanowany, a Twój przełożony będzie Twoim partnerem we współpracy – aplikuj!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy