Oferta pracy

Asystent/ka Prezesa Zarządu

Eurozet Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istniejemy od 1993 roku.
Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, serwisy internetowe, w tym: radiozet.pl, antyradio.pl, chillizet.pl, planeta.pl i radiostacja.pl; a także Studio ZET produkujące reklamy oraz Eurozet Live - marka dedykowana projektom cross-mediowym i marketingowi miejsc i wydarzeń.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • prowadzenie kalendarza Prezesa Zarządu,
  • obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych,
  • zaopatrywanie Sekretariatu w artykuły biurowe,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,
  • organizacja podróży służbowych oraz rozliczanie wydatków,
  • koordynacja obiegu dokumentów oraz korespondencji,
  • przygotowywanie raportów i zestawień, opisywanie faktur,
  • łączenie i odbieranie rozmów, wysyłanie faksów,
  • tworzenie prezentacji biznesowych oraz przygotowywanie tłumaczeń,
  • wsparcie w bieżących zadaniach i projektach.

Nasze oczekiwania:

  • min. rok doświadczenia na stanowisku Asystenta/ki,
  • biegła znajomość języka angielskiego (poziom min. C1),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • wykształcenie wyższe,
  • skrupulatność i dokładność w wykonywaniu obowiązków,
  • dobra organizacja czasu pracy,
  • nastawienie na współpracę,
  • umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,
  • wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży mediowej o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • prywatną opiekę medyczną.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy