Asystent/ka Prezesa Zarządu

Impel System spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie kalendarzem spotkań wewnętrznych i zewnętrznych Prezesa Zarządu, organizacja i koordynacja tych spotkań

  • Nadzór nad bieżącą listą zadań i terminów

  • Współpraca z Regionami Operacyjnymi, koordynacja przepływu informacji pomiędzy zarządem, a pozostałymi działami w firmie

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów

  • Organizacja podróży służbowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość programów pakietu MS Office

  • Zdolności organizacyjne i efektywne zarządzanie sobą w czasie

  • Samodzielność, zaangażowanie i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność współpracy z ekspertami oraz kadrą zarządzającą

To oferujemy

  • Rozwój w dużej organizacji oraz zdobycie cennego doświadczenia zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie, w ramach umowy o pracę

  • Współpracę z ekspertami w danej dziedzinie

  • Dostęp do platformy e-learningowej

  • Możliwość skorzystania z dofinansowania do karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • baza szkoleń na platformie e-learningowej

Impel System Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca kompleksowe usługi porządkowo-czystościowe, aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:

Asystent Prezesa Zarządu

Przewiń do profilu firmy