Asystent/ka Prezydenta

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Sołtysowicka 19, 51-168 Wrocław, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • 06.08.2019
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 05.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu została powołana w 2001 r. Jest to jedyna niepubliczna uczelnia w Polsce, posiadająca uprawnienia do prowadzenia studiów magisterskich na kierunku logistyka. Uczelnia prowadzi wiele badań naukowych i projektów europejskich. Jest również organizatorem wielu międzynarodowych konferencji naukowych z dziedziny TSL – transportu, logistyki i spedycji.

    Aktualnie Uczelnia

    poszukuje kandydatki/a na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowe wsparcie w działaniach władz uczelni,
    • Przygotowywanie pism, dokumentów i zestawień dla Zarządu uczelni,
    • Prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
    • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentów,
    • Organizowanie wyjazdów służbowych, konferencji i spotkań służbowych,
    • Zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
    • Doświadczenie w pracy na uczelni wyższej lub w branży edukacyjnej będzie dodatkowym atutem,
    • Dobra znajomość pakietu MS Office,
    • Dobra organizacja pracy oraz samodzielność w działaniu,
    • Komunikatywność,
    • Wysoki poziom kultury osobistej,

    Oferujemy:

    • umowę o pracę,
    • ambitną pracę w młodym i dynamicznym zespole, w międzynarodowym środowisku, z możliwością dalszego rozwoju zawodowego w ramach naszej organizacji,
    • miłą atmosferę pracy.

    CV prosimy przesyłać drogą elektroniczną.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Międzynarodowej Wyższej Szkoły Logistyki i Transportu we Wrocławiu (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiudanych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

    W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresemMiędzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu, ul. Sołtysowicka 19B, 51-168 Wrocław, e-mail: [email protected]