Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

asystent/ka produkcji

  • Brzeg, Nysa, Oława, Lewin Brzeski, Namysłów, Skarbimierz-Osiedle, , opolskie
  • Asystent
  • 08.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Skończyłeś studia i szukasz swojej pierwszej poważnej pracy? Teraz masz szansę zdobyć stanowisko z perspektywami na dalszy rozwój zawodowy, a do tego dobre pieniądze na samodzielny start. Rozpocznij pracę w firmie w Skarbimierzu-Osiedle.

    Nr ref.: /84/05/2019/AB/40018
    Brzeg, Nysa, Oława, Lewin Brzeski, Namysłów, Skarbimierz-Osiedle,
    oferujemy
    • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie,
    • umowę na zastępstwo,
    • pracę dwuzmianową z wolnymi weekendami,
    • możliwość rozwoju i poznania specyfiki pracy globalnego koncernu przekąskowego,
    • bogaty pakiet socjalny,
    • możliwość korzystania z bezpłatnego autobusu pracowniczego,
    • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
    zadania
    • koordynowanie i zapewnianie poprawności procesu rozliczeń produkcji,
    • zamawianie materiałów produkcyjnych w SAP zgodnie z zapotrzebowaniem linii,
    • sporządzanie raportów według zapotrzebowania,
    • kontrola, rozliczenia i analizy odchyleń w stanach surowców płynnych (BULK),
    • przeprowadzanie inwentaryzacji liniowych zgodnie z określonym harmonogramem,
    • wsparcie i szkolenia z zakresu harmonogramów, systemu rejestracji czasu pracy,
    • zarządzanie danymi w bazie pracowniczej,
    • koordynacja organizacji transportu pracowniczego.
    oczekujemy
    • wykształcenie min. zawodowe,
    • znajomość funkcjonowania linii produkcyjnej oraz procesu technologicznego,
    • umiejętności analityczne i komunikacyjne,
    • samodzielność w działaniu oraz umiejętność współpracy w zespole,
    • aktywne podejście do rozwiązań i problemów,
    • dobra znajomość pakietu Office,
    • podstawowa znajomość prawa pracy.

    Agencja zatrudnienia wpis 47