Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka Project Managera

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 18.09.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Relyon Recruitment to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm konsultingowych świadczących usługi rekrutacyjne i optymalizujące działanie przedsiębiorstwa. Należymy do grona liderów dostarczających kompleksowe rozwiązania i usługi w zakresie rekrutacji, usług IT, outsourcingu pracowników, RPO oraz usług doradztwa HR.
Wysoka świadomość biznesowa oraz realizacja projektów w oparciu o znajomość konkretnego sektora rynku pracy pozwalają nam tworzyć nową, unikalną wartość na rynku rekrutacji i usług doradczych.
Work place: Warszawa
Nr ref.: MK/PMO/Wwa
Salary:4 - 6 tys. zł

OPIS STANOWISKA:
  • odpowiedzilność za koordynację portfela / programu / projektu,
  • tworzenie i utrzymywanie stron internetowych, wspólnych skrzynek pocztowych, list dystrybucyjnych poczty, udostępnianie dysków, repozytoriów sharepoint i dokumentów projektów,
  • wsparcie Projekt Menedżerów w komunikacji i koordynacji projektu,
  • wsparcie Projekt Menedżerów w tworzeniu i utrzymaniu dokumentacji projektowej, planów projektów, raportów stanu i prognoz finansowych wymaganych do kontroli projektu,
  • organizacja i udział w spotkaniach, warsztatach i przeglądach projektów,
  • utrzymanie schematów organizacyjne programów / projektów
  • śledzenie ryzyka projektu, kwestii, dzienników działań i wyników projektów w imieniu menedżerów,
  • wsparcie Projekt Menedżerów dla określonych zadań, w procesach zgodności oraz przy kontroli finansowej projektu.
WYMAGANIA:
  • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość metodologii i narzędzi PM byłaby zaletą: Prince2, PMI, Agile, JIRA,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Project, Access, PowerPoint, Excel)
  • doświadczenie w prezentacji danych,
  • doskonałe umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem,
  • zdolność do pracy pod presją czasu,
  • doskonała dbałość o szczegóły, dokładność i myślenie analityczne,
  • znajomość terminologii IT jest dużym plusem.
OFERUJEMY:
  • możliwość rozwoju w dużej firmie przy interesujących projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość podjęcia pracy na umowę o pracę lub B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.). „

Bardzo dziękujemy za wszystkie aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
bottom

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się