Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent/-ka Projektanta Architektury

ENERGOTECHNIKA-sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ENERGOTECHNIKA to firma, która wywodzi się z założonego w 1987 r. Zakładu Techniki Kotlarskiej. Współpracując z czołowymi producentami, znakomitymi projektantami i nowoczesnymi ośrodkami naukowymi od początku lat 90 ubiegłego wieku wytyczamy standardy techniczne ciepłowni i elektrociepłowni w Polsce.
Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu i budowie centrów energetycznych zakładów przemysłowych, instalacji do termicznego przekształcania osadów, a przede wszystkim elektrociepłowni i kotłowni na paliwa stałe, ciekłe i gazowe w zakresie mocy do kilkudziesięciu MW oraz w wykonywaniu specjalistycznych instalacji technologicznych.
W trakcie modernizacji i budowy nowych obiektów firma wykorzystuje alternatywne, odnawialne źródła energii , tj. biomasę, biogaz, energię słoneczną, energię wody termalnej oraz stosuje nowoczesną technologię redukcji emisji zanieczyszczeń. Do produkcji energii cieplnej firma proponuje najnowocześniejsze, najbardziej sprawne urządzenia i technologie spełniające najostrzejsze normy emisji.

Zakres obowiązków:

  • współpraca z projektantem wiodącym,
  • opracowanie dokumentacji projektowej dla branży architektonicznej (kotłownie przemysłowe, elektrociepłownie, układy kogeneracji),
  • koordynacja międzybranżowa projektów,
  • prace biurowe: drukowanie oraz składanie dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe architektoniczne (ewentualnie 5 rok studiów),
  • mile widziane doświadczenie zawodowe,
  • dobra znajomość programu AutoCad LT,
  • biegła znajomość obsługi komputera, programów pakietu Microsoft Office (Word, Excel, itd.),
  • znajomość programu Revit LT będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych (drukarka, ploter, xero),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • pozytywne nastawienie, zaangażowanie, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu posiadanych kompetencji i doświadczenia,
  • możliwość zdobycia praktyki na potrzeby uprawnień budowlanych,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

Informacje na temat naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie:

Ogłoszenie archiwalne